İş ilanı Başvuru Bilgileri

Misafir Karşılama/ilişkileri Sorumlusu

Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ nde yer alan Kurumsal restoranımız bünyesinde çalışmak üzere
Misafirlerin Karşılanması ve yönlendirilmesi süreçlerinde değerlendirilecek
·  İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti yaklaşımını ön planda tutan,·  Dış görünümüne özen gösteren ve diğer ekip üyelerine örnek olan,·  Ekip çalışmasına uyumlu,·  Diksiyonu düzgün ve enerjik,·  Yoğun misafir temposuna ayak uydurabilecek,“ Misafir Karşılama Sorumlusu Ve Misafir İlişkileri Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.
Sadece Online Başvuru Kabul Edilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Restorant

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Konak

İzmir Emiralp Restoran

İzmir Emiralp Restoran İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.