İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mimar

Sorumlusu olduğu projelerin saha yönetimlerini yapmak,3 boyutlu görsel oluşturmak, imalat detayı, taslak, plan, proje çizimi yapmak,Metraj çıkartmak, tedarikçiler ile iletişim kurup teklif formu oluşturmak, hak ediş yapmak,Bağlı bulunduğu yöneticisine raporlama yapmak gibi görevleri üstlenecek Mimar arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İnşaat

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sakarya Silüet Yapı

Sakarya Silüet Yapı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.