İş ilanı Başvuru Bilgileri

Metalurji Ve Malzeme Mühendisi

Kıraç Esenyurtta bulunan pirinç metal biyet ve çubuk üreten fabrikamıza kalite kontrol ve üretimde aktif bir şekilde çalışacak Metalurji ve Malzeme Mühendisi alınacaktır.
İş Tanımı
Gelen hammaddelerin giriş kontrolleriÜretimdeki malzemelerin fiziksel ve kimyasal özelliklerinin kontrolüSevk edilecek malzemelerin kalite kontrol sertifikalarının hazırlanması ERP sistemine üretim süreçlerinin veri girişlerinin yapılması ve kontrolü Gerekli raporları amirine günlük olarak raporlaması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Esenyurt

İstanbul Truva Pirinç Ürünleri Metal

İstanbul Truva Pirinç Ürünleri Metal İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.