İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mekanik Ustası (Mobil Ekip)

Araç Kiralama üzerine faaliyet göstermekte olan firmamız bünyesinde Antalya’da görevlendirilmek üzere mobil/gezici yol yardım bakım ustası aramaktayız.
Operasyonun Departmanımızın yönlendirmesinde bulunan araçların “Yerinde “ bakım ve onarım işlemlerini yapacak, Operasyon departmanımız tarafından yönlendirilen yol yardım dosyalarını takip ederek işlemlerini gerçekleştirecek, Gezici Servis aracı ile yol yardım , bakım hizmeti verecek,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Antalya Zeplin Turizm Taşımacılık Yatırım

Antalya Zeplin Turizm Taşımacılık Yatırım İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.