İş ilanı Başvuru Bilgileri

Agromillora Fidan Üretim Ve Pazarlama Ltd. Şti. Olarak Sert Ve Yumuşak Çekirdekli Meyve Anaçları, Sık Dikim Zeytin Ve Badem Fidanları Üretimi Yapan, Laboratuvar Ve Serası Bulunan İşletmemizde Bakım Onarım Tamir Montaj İşlerinde Çalışacak, B Sınıfı Ehliyete Sahip Ve Aktif Araç Kullanabilen, Mekanik Bakım Onarımcısı Aranmaktadır. · Mekanik Sistemler Konusunda Arıza Bulma Ve Onarım Faaliyetlerini Sistemli Bir Şekilde Yapabilen, · Tercihen Elektrik Ve Otomasyonlu Sistemler Konusunda Tecrübesi Olan, · İşletme Genelinde Tüm Mekanik Arıza İle İlgili İşlemlerin Bakım Onarımının Yapılması, · Seracılık İle İlgili Her Türlü Yatırım, Montaj Ve Bakım Onarım Çalışmalarının Yapılması. Vardiya Yoktur, Torbalı Ve Çaybaşı Servis Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik · Fabrika veya benzer işletmelerde bakım bölümlerinde en az 2 yıl çalışmış, · Tercihen sera bakım ve montaj gibi işlerde çalışmış, deneyimi bulunan, · İzmir Torbalı’da ikamet eden, · B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mustafa Kemal Atatürk Mah. 1007/2 Sk. No:11 Çaybaşı Torbalı İzmir / Türkiye
Büşra Hanım
İk.Tr@Agromillora.Com
902324611190.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.