İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mekanik Bakım Ustası

İmak Ofset olarak matbaa sektöründe 20 yılı aşkın süredir, yurt dışı ve yurt içi satış kanallarımıza hizmet ederek, üretim yapmaktayız.
Şirketimiz bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun ‘Mekanik Bakım Onarım Ustası’ arayışımız bulunmaktadır.
GENEL NİTELİKLER VE İŞİN TANIMI Tercihen Teknik Liselerin Elektrik, Makine, Metal işleri ve Mekanik bölümlerinden mezun,Mekanik Bakım Onarım konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Makine bakım, onarım ve arıza çözme konularında deneyimli,Problem çözme kabiliyeti yüksek,Ekip çalışmasında uyumlu,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İŞ TANIMI Arıza duruşlarına en kısa sürede müdahale edilmesini ve makinelerin sürekli faal halde olmasını sağlamak,Makinaların periyodik bakımlarının zamanında ve etkili yapılmasını sağlamak,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Esenyurt

İstanbul İmak Ofset Basım Yayın Tic. Ve San. Ltd. Şti.

İstanbul İmak Ofset Basım Yayın Tic. Ve San. Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.