İş ilanı Başvuru Bilgileri

Medikal Satış Danışmanı

HNK Medikal Destek Sağlık Ürünleri Pazarlama İnşaat Sanayi Ticaret Limited ŞirketiŞirketimizin bünyesindeki Şubemizde çalışabilecek Medikal sektör hakkında bilgisi ve tecrübesi olan Satış ve Pazarlama Personel arıyoruz.
Ortopedi, Medikal Cihazlar, Hasta Arabaları, Sarf Malzemelerin satışını sunumunu yapabilecek bilgili arkadaşları bekliyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Sağlık – Tıp

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Medikal Destek Sağ Ürünleri

İstanbul Medikal Destek Sağ Ürünleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.