İş ilanı Başvuru Bilgileri

Matematik Yazar Öğretmen

FENCEBİR YAYINLARIŞirketimizin belirlenen amaç ilke ve stratejilerine uygun olarak
yönetimin belirlediği projeler doğrultusunda hedef kitleye yönelik soru yazımı, konu anlatım içerikleri hazırlayacak 9, 10, 11 TYT ve AYT Matematik Yazar Öğretmen arayışımız bulunmaktadır.
 GÖREV VE SORUMLULUKLAR  Dil bilgisi ve yazım kurallarına dikkat ederek matematik branşı ile ilgili soru yazımı, konu anlatım içeriği hazırlayacak, Hazırlamış olduğu soru, konu anlatım içeriklerinin tashih işlemini gerçekleştirecek, Örnek şablonlara uygun taslak hazırlayacak, Lise Matematik branşına ait müfredatı sürekli takip edecek ve değişiklikleri içeriklere uygulayarak güncelliğini sağlayacak.
GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin Matematik ve Matematik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Eğitim kurumlarında en az 4 yıl öğretmenlik tecrübesi bulunan, Soru yazımı ve içerik hazırlama tecrübesi bulunan, Matematik branşında Lise müfredatına hakim, Hazırlamış olduğu sınavlardan, deneme sınavlarından, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından referans gösterebilecek olan, Detaylara önem veren, bilimsel açıdan hatasız ve müfredata tam uyumlu ürünler hazırlama odaklı hareket edecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çankaya

Ankara Fencebir

Ankara Fencebir İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.