İş ilanı Başvuru Bilgileri

Manikürist

Deneyimli MANİKÜR pedikür Uzmanı işini seven dürüst güleryüzlü çalışkan görev ve sorumluluklarını yerine getirebilen devamlı uzun yıllar çalışılacak ekip arkadaşı arıyoruz.
Aynı zaman da sektörümüzde kendini geliştirebilir protez tırnak KALICI Oje vesaire öğrenme şansı olacaktır dinamik pozitif girişimci moda NAİLS ailesi olarak ekinimize dahil olmak istermisiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İzmir Moda Nails tırnak center

İzmir Moda Nails tırnak center İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.