İş ilanı Başvuru Bilgileri

Manav

DİKSİYONU DÜZGÜN, İŞ DENEYİMİ OLAN, MEYVE SEBZE VE YEŞİLLİĞİ İYİ BİLEN, MANAV ÜRÜNLERİ ALBENİSİ OLACAK ŞEKİLDE REYON YAPABİLECEK, MEYVE VE SEBZELERİ MEVSİMSEL OLARAK BİLEN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYABİLECEK VE MÜŞTERİYE GÜVEN VEREBİLECEK ERKEK MANAV ARKADAŞLARLA ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.
YERİMİZ KURTKÖY VİAPORT KARŞISI MARMARA KÖYLÜCE YÖRESEL GURME MARKET.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Pendik

İstanbul Kyg Köylüce Yöresel Gurme

İstanbul Kyg Köylüce Yöresel Gurme İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.