İş ilanı Başvuru Bilgileri

Arcan Kumaşçılık Tekstil Firmasında İstihdam Edilmek Üzere: Yetiştirilmek Üzere Veya Tecrübeli 08:30 – 18:15 Saatleri Arasında Tek Vardiyalı Çalışabilecek Pazar Günü Tatil İznik Veya Yenişehir’De İkamet Eden Makineci Alınacaktır. Şifreniz İle İskur.Gov.Tr İnternet Adresinden E-Şube Sistemimize Giriş Yaparak Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, Doğrudan Firmaya Giderek İnsan Kaynakları Birimi İle Şahsen İş Görüşmesi Yapmanız Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın -6019.04.1964 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -5519.04.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik ŞİFRENİZ İLE İSKUR.GOV.TR İNTERNET ADRESİNDEN E-ŞUBE SİSTEMİMİZE GİRİŞ YAPARAK BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, DOĞRUDAN FİRMAYA GİDEREK İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ İLE ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hisardere Mahallesi, Hisardere Yolu No: 109 İznik Bursa İznik Bursa / Türkiye
Rabia Hanım

905418748561.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.