İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmaların Kalite Kontrol Departmanlarında Çalışmış, En Az 2 Yıl Deneyime Sahip, Makina Teknikeri Yada Teknisyeni Personel Alınacaktır. Geometrik Boyutlandırma Ve Tolaranslandırma Eğitimi İle Cmm Eğitimi Almış Olması Tercihimizdir. Ölçü Aletlerini Kullanabiliyor Ve Teknik Resim Okuyabiliyor Olmalıdır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın 20- -30 (28.06.2004 – 7.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (28.06.2004 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
En Az Ücret : 26500 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30750 TL

FİRMALARIN KALİTE KONTROL DEPARTMANLARINDA ÇALIŞMIŞ, EN AZ 2 YIL DENEYİME SAHİP, MAKİNA TEKNİKERİ YADA TEKNİSYENİ PERSONEL ALINACAKTIR. GEOMETRİK BOYUTLANDIRMA VE TOLARANSLANDIRMA EĞİTİMİ İLE CMM EĞİTİMİ ALMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR. ÖLÇÜ ALETLERİNİ KULLANABİLİYOR VE TEKNİK RESİM OKUYABİLİYOR OLMALIDIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mehmet Akif Ersoy Mah.324.Cad.No:3/24 Yenimahalle Yenimahalle Ankara / Türkiye
Firma Sahibi Mustafa Koçak
İnfo@Kocakkalite.Com
905055152550.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.