İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimiz Bünyesinde Bulunan Satış Sonrası Hizmetler Ekibinde Görev Almak Üzere Motor Aplikasyon Mühendisi Arayışımız Mevcuttur. Temel Görevleri; Distribütörü Olduğumuz Alman Markası Deutz Motorlarının Pazarlama Faaliyetlerinde Bulunmak, Müşteri Ziyaretleri Gerçekleştirerek İhtiyaçlarını Tespit Etmek, Motorların Satışını Yapmak, Yeni Müşteri Kazandırmak, Endüstriyel Makinalar Ve İş Makinalarında Motor Yazılımlarının Takibini Ve Motor Testlerini Yapmak Garanti Süreçlerini Başlatmak Ve Takip Etmek, Markadan Gerekli Eğitimleri Alarak Bayilere Eğitim Vermek, Bayi Ve Şubelere Teknik Destek Sağlamak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 25- -50 (18.05.1999 – 19.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -50 (18.05.1999 – 19.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Üniversitelerin Makina, Endüstri, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarına hâkim En az 3 yıl Endüstriyel motor aplikasyonu işinde tecrübesi olan Motor satışı veya satış sonrası hizmetlerde tecrübesi olan İkna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek, girişken ve proaktif düşünce yapısına sahip Sorumluluk sahibi, saygılı ve insan ilişkilerinde başarılı B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında veya Ankara da ikamet eden Başvurmak isteyen adayların sayfa sonundaki BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firmayı arayarak randevu almaları gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Mah. Katip Çelebi Cad. No:43 Tuzla Hazal Zafer (90216) 581-8085 Hazal.Zafarentesabi@Ascturk.Com Tuzla İstanbul / Türkiye

Afra.Yilmaz@Ascendum.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.