İş ilanı Başvuru Bilgileri

Montaj Konusunda Tecrübeli Yada Öğrenmeye İstekli • Ayakta Ve Dinamik Çalışmaya Uygun • Etkili İletişim Kurabilen Ve Sorumluluk Sahibi • 2 Vardiya Düzende Çalışabilecek • Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış • Tuzla, Pendik, Kartal, Çayırova, Gebze, Darıca Bölgelerinde İkamet Eden Personel Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- -55 (18.05.2006 – 19.04.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -55 (18.05.2006 – 19.04.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Başvurmak isteyen adayların sayfa sonundaki BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firmayı arayarak randevu almaları gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeören Mh. İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Recep Bilal Hancı Cad. N:19 Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Çağrı Aktaş

905453581280.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.