İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makine İmalat Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; Makine Bakım Teknisyeni, *Meslek Yüksek Okulları Veya Meslek Liselerinin İlgili Bölümlerinden Mezun, *Endüstriyel Tesislerin Bakım Onarım Bölümlerinde En Az 3 Yıl Deneyimli, *Kaynak Makinaları, El Aletleri, Vinçler Ve Cnc Tornalar Tezgahları Bakım Onarımında Tecrübeli, *İletişim Yeteneği Güçlü, Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayabilecek, *İş Makineleri Ve Araçların Arıza, Bakım Ve Onarımlarıyla İlgilenmek, *Üretim Tesislerinin Mekanik Arızalarının Giderilmesi Ve Bakım İşlerinin Yapabilen, *Düzeltici Ve Önleyici Faaliyetlerin Gerçekleştirelmesi, *Periyodik Bakımların Zamanında Ve Düzgün Yapıldığını Kontrol Edebilen, *Araç Ve Personelle İlgili Her Türlü Güvenlik Tedbirini Aldırmak Ve Kontrol Etmek, *Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış Çalışma Arkadaşı Aramaktayız, Torbalı, Gaziemir, Karabağlar, Turgutlu Ve Kemalpaşa Güzergahına Servisimiz Vardır. Diğer İlçelerden Gelecek Adaylar İçin Servis Güzergahına Kadar Yol Ücreti İmkânı Sağlanmaktadır. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 25- -55 (18.06.1999 – 21.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -55 (18.06.1999 – 21.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yedi Eylül Mah. 5536 Sokak İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.