İş ilanı Başvuru Bilgileri

Makina Montaj Elemanı

1982’den bu yana Makine sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere ‘Makina Montaj Elemanı’ aramaktayız.
Genel Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen metal işleme konusunda tecrübeli, teknik resim okuyabilen, Ekiple uyumlu çalışabilecek, İş arkadaşları arıyoruz.
İş Tanımı Makina montajı yapmak, Ağırlıklı olarak paslanmaz makine imalatında kullanılacak parça montajlarını argon ve gazaltı kaynağı ile yapmak, Verilen iş emirlerini ortalama imalat süresinde tamamlayabilmek, Kaynak ekipmanlarını bilmek ve verimli bir şekilde kullanabilmek.
Not
Çerkezköy Çorlu Merkez, Kızılpınar, Kapaklı, Saray, Velimeşe, Veliköy’de ve Bu güzergah üzerinde servisimiz mevcuttur.
Çalışma Saatleri
08
30 18
30Cumartesi Pazar Tatil

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ergene

Tekirdağ Üstün İş Makina

Tekirdağ Üstün İş Makina İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.