İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Makam Şoförü Aramaktayız. Tercihen En Az Lise Mezunu, İstanbul-Ümraniye’De Tepeüstü Mevkinde İkamet Eden, Seyahat Engeli Olmayan, Haftada 2-3 Gün Konaklamalı Seyahat Edebilecek, Aracın Teknik Özelliklerine Vakıf, Rutin Bakım Ve Muayenelerini Takip Edebilecek, 2-10 Yıl Makam Şoförlüğü Deneyimine Sahip Ve Çalıştığı Yöneticileri Referans Verebilecek, Diksiyonu Düzgün, Disiplinli, Sorumluluk Sahibi, Dikkatli Ve Kurallara Bağlı, Güler Yüzlü, Sabırlı Ve Güvenilir, Dış Görünüşüne Ve Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Askerlik Hizmetini Tamamlamış, 25-35 Yaş Aralığında, Tercihen Bekar.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -45 (28.05.1999 – 29.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İşveren Ümraniye De Oturuyor. Ümraniye Ümraniye İstanbul / Türkiye
Eda Özalp
Eda.Ozalp@Emekspor.Com
902623320204.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.