İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mağaza Satış Temsilcisi/Pendik

Pastacılık sektöründe hizmet veren firmamızın
Pendik Fabrika Satış Mağazamızda görevlendirilmek üzere
GENEL NİTELİKLER
Tercihen pastacılık sektöründe deneyimli, Müşteri odaklı, iletişim becerisi yüksek, satış yeteneği olan, Prezentabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, pozitif, pratik, dikkatli, Kişisel hijyene dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Ayakta çalışabilecek, 1835 yaş arası, Tam zamanlı,“Mağaza Satış Temsilcileri” aranmaktadır.
Bilgi
Haftada iki gün izin günü bulunmaktadır.
Başvuru linki
http
//tatbak.
biz/Application/AdList/17Personel İhtiyacı
3 BayBayan

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Pendik

İstanbul TATBAK GIDA

İstanbul TATBAK GIDA İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.