İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mağaza Satış Sorumlusu

Türkiyede Ağız ve Diş Sağlığı Malzemeleri satışında bulunduğumuz şirketimizde üniversite mezunu yabancı dil tercihen İngilizce bilen Satış & Pazarlama personeline ihtiyacımız vardır.
Diksiyonu düzgünPrezentablAktif araç kullanabilenİkna kabiliyeti güçlüUzun soluklu çalışmayı planlayan Office programlarını aktif kullanabilenUlaşım problemi olmayan Şehir Dışı Seyahat Engeli Olmayan

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Fatih

İstanbul Kibar Dental Tıbbi Malzemeleri

İstanbul Kibar Dental Tıbbi Malzemeleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.