İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mağaza Müdürü

Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul, Sakarya ve Kıbrıs’ta bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere ”Mağaza Müdürü” alınacaktır.
Misafir ihtiyaçlarını keşfederek kaliteli ve standartlara uygun ürünler hazırlamak ve sunmak, Nakit prosedürlerini takip etmek ve bu konuda ekip arkadaşlarına rehberlik etmek, Kendisinin ve diğer ekip arkadaşlarının prosedürleri uygulamasına yardımcı olmak, Ekip arkadaşlarını vardiya içerisinde doğru yönlendirerek iş kalitesini ve verimliliği arttırmak, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak, Mağazadaki tüm bakım ve onarım süreçlerini kontrol etmek, Günlük satış, stok, atık, kullanım bilgilerini takip etmek ve kayıt altına almak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Espressolab

İstanbul Espressolab İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.