İş ilanı Başvuru Bilgileri

Maden Mühendisi

Çevre Mevzuatı ile İlgili Tedbirleri Almak ve Uygunluğu Sağlamak,  Maden Kanunu ile İlgili Yasal Düzenlemeleri Takip Etmek,  Maden Kanunu ile İlgili İzinlerin Alınmasından Sorumlu Olmak,  Aylık ve Yıllık Faaliyet Raporlarını Hazırlamak,  Bağlı Olduğu Birim Yöneticisi ve Üst Yönetiminin Talimat ve Direktifleri Doğrultusunda İşi ile Alakalı Diğer İş ve İşlemleri Takip Etmek ve Uygulamak,  Şirket adına alınmış Maden Ruhsatları ile şirketin yürüttüğü kamu işleri kapsamında kamuya ait maden ruhsatlarındaki madencilik faaliyetlerinin yürütülmesini ve koordinasyonunu sağlamak.
Kendisine bağlı olan Proje veya Projelerdeki madencilik faaliyetleriyle, gerekli malzeme ocaklarının Proje Yönetim Planının, bütçe ve iş programlarını hazırlanması gerektikçe revize etmek, bunların gerçekleşmelerinin takibi ve projenin bağlı olduğu bölge koordinatörüne raporlamak.
Hazırlanan raporlara bağlı olarak iş gücü, finansman ihtiyacı ve proje sonu projeksiyon tahminleriyle projelerin yapımı sırasında olası aksaklıklarını tespit ederek gerekli önlemlerin önceden alınmasını sağlamak.
  Ocak işletmesiyle ilgili gerekli ruhsat ve izin belgelerini almak.
Maden ruhsatları ile ilgili alınması gereken izin ve belgelerin çıkartılması, işlemlerin takibi, yürütülmesi ve koordinasyonunun yapılaması.
  Proje Organizasyonunu oluşturmak, malzeme, makina/ekipman teçhizat ve personel programlarının hazırlanarak bunların temini ve proje boyunca en verimli biçimde kullanımını sağlamak.
  Ocak işletilmesi ile ilgili Projede kullanılacak taşeronların genel koordinatöre teklifi, taşeronun yönetim ve idaresi, taşeron performanslarının takibinin ilgili prosedürlere uygun olarak yürütmek.
  Malzeme tedarikçilerini seçmek, yetki sınırları içerisinde teklifleri değerlendirilerek uygun tedarikçileri belirlemek, malzeme temin sözleşmelerini hazırlanmak, tedarikçilerin performanslarını takibini yapmak ,Tüm madencilik ve ocak işletmeciliği faaliyetlerinde İş sağlığı ve güvenliği ile çevre konularında öneri, tedbir ve uygulama çalışmalarında bulunmak.
İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre kural ve talimatlarına riayet etmek.
Karşılaştığı uygunsuz durumları amirine ve/veya İSG ve Çevre Birimine  iletmek.
  Firma ilkeleri ve yönetim sistemlerinin gerektirdiği kendisine bağlı birimlerde tespit edilen düzeltici, önleyici faaliyetlerin  uygulamasını ve takibini yapmak, iyileştirici çalışmalara katılmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Maden ve Metal Sanayi

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Konya KHN MİNERALS İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ.

Konya KHN MİNERALS İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.