İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; Lojistik Sevkiyat Görevlisi; – Şirketin Tüm Yurt İçi Ve Yurt Dışı Sevkiyat Organizasyonunu Yapabilecek, – Lojistik Ve Operasyon Konusunda Deneyimli, – Depo Yönetimi Ve İşleyişi Hakkında Bilgi Sahibi Ve Bilgisayar Kullanımını Bilen, – Ürünlerin Sevki, Depolanması Ve Dağıtılması Süreçlerini Takip Edip, Koosrdinasyonu Sağlayabilecek, – Sorumlu Olduğu Alandaki Üretim, Envanter, Bilgi Akışı, Nakliye Ve Paketlemeye Dair Tüm İşlemlerin Takibini Yapabilecek, – Üretim Planlama Doğrultusunda Sevkiyatların Planlamasını Sağlayabilecek, – Lojistik Birimine Bağlı Çalışacak, – Sevkiyat Sonrası Depo Birimlerine Destek Verebilecek, – Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Yapmış, Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. İlanda Yer Alan ” Başvur ” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 23- -50 (5.07.2001 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yedi Eylül Mah. 5536 Sokak İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdürü Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.