İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmirde Turizm Taşıma Ve Sayahat Acentesi Hizmetleri Veren Güler Vip Tuarizm Firmasına; İngilizce Bilen Gaziemir, Menderes, Ya Da Buca’Da Oturan Havalimanına Acil Durumlarda Kısa Sürede Ulaşım Sağlayabilecek, Esnek Çalışma Saatlerine Uygun,Havalimanı İç Hatlardan Veya Dış Hatlardan Gelen Misafirleri Board İle Karşılayıp Bekleyen Transfer Araçlarına Misafirleri Teslim Edecek Havalimanı Yolcu Karşılama Personeli İstihdam Edilecektir..

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 18- -40 (4.07.2006 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (4.07.2006 – 5.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Farketmez
En Az Ücret : 17100 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil İngilizce bilen.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kazım Dirik Mah. Mustafa Kemal Cad. No.110/1 Bornova İzmir / Türkiye
Müdür Ahmet Güler
İnfo@Gulervip.Com
905072598905.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.