İş ilanı Başvuru Bilgileri

Laboratuvar Vardiya Ustası

Üretim makinelerinde kontrol planlarına uygun olarak vardiyalarda numuneleri almak, rutin testleri yapmak ve gerekli kayıtları tutmak, Kalite ve müşteri teknik hizmeti ile ilgili her türlü faaliyeti incelemek, uygulamak, kayıtlarını tutmak Çalışma alanının düzenini, temizliğini 5S prensibini dikkate alarak sağlamak ve korumak.
, Görev alanındaki ekipmanların kalibrasyonu, doğrulaması, yağlaması, parça değişimi, vb.
otonom bakım kapsamındaki faaliyetleri yürütmek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kocaeli Kartonsan

Kocaeli Kartonsan İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.