İş ilanı Başvuru Bilgileri

Laboratuvar Üretim Personeli İş Tanımı Agromillora Fidan Üretim Ve Pazarlama Ltd. Şti. Olarak Sert Ve Yumuşak Çekirdekli Meyve Anaçları, Sık Dikim Zeytin Ve Badem Fidanları Üretimi Yapan Uluslararası Firmamızın Bitki Doku Kültürü Laboratuvarının Üretim Sürecinde Çeşitli Görevlerde Çalışabilecek, İzmir Torbalı’Da İkamet Eden, 3 Ay Geçici İ Süreli Laboratuvar Personelleri Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 25- -35 (25.06.1999 – 28.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Genel Şartlar Lise , ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen Laboratuvar tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, Planlı ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Sosyal Olanaklar : Yemek + Servis (Torbalı ve Çaybaşı’ya servis vardır.) Torbalı’da ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mustafa Kemal Atatürk Mah. 1007/2 Sk. No:11 Çaybaşı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Departmanı
İk.Tr@Agromillora.Com
902324611190.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.