İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Bölge Müdürlüğü Bünyesinde Gelen Araçların Araçların İndirilmesinde Ve Dağıtımında Görev Alacak Personel Arayışımız Bulunmaktadır. *Askerliğini Yapmış *20-45 Yaş Arasında *Pınarbaşı, Bornova,Altındağ, Çamdibi Ve Doğanlar Civarı İkamet Eden Bay Kurye Alımı Yapılacaktır. (İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Firmayla İletişime Geçiniz.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (5.07.2004 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karacaoğlan Mah.6165 Sokak No: 13/ A-B Işıkkent Bornova İzmir / Türkiye
İbrahim Pınar

905323261920.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.