İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kurumsal Pazarlama Asistanı

2020 Yılında kurulan BKS Bilişim Teknolojileri bilgi teknolojileri alanında müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışı ve etkin çözümleriyle en güvenilir teknoloji sağlayıcısı olma yolunda ilerlemektedir.
Altyapı teknoloji ve çözüm geliştirme hizmetleriyle kurumsal birikimini kullanarak, en yeni teknolojileri ve uygulama alanlarını sürekli güncelleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.
Yeni Takım Arkadaşımızdan Neler Bekliyoruz?Kuruluş satış ve pazarlama hedef ve stratejilerinin belirlenmesi,Pazarlama faaliyetlerinin planlaması,Müşteri memnuniyetini arttıracak faaliyetlerin planlanması ve takibi,Satış ve pazarlama süreçlerini iyileştirecek fırsatların kurgulanması,Bölüm faaliyetlerinde etkinlik ve verimliliği arttıracak yöntemlerin belirlenmesi ve uygulaması,NASIL BİR TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ ? Akıcı konuşma yeteneğine sahipDiksiyonu düzgün Fizikseligine önem veren Seyahat Engeli Bulunmayan Esnek zaman dilimine Sahip Kurumsal pazarlama sektöründe alanında görev almış Ekip yönetim tecrübesi olan,Teknoloji konseptlerini iyi bilen,iş akış çözümleri ürün bilgisine sahip,Tasarım ve çizim programları kullanımı hakkında bilgi sahibi, Teklif, sözleşme vb.
süreçleri yürütebilecek temel düzeyde Seni Nasıl Bir İşe Alım Süreci Bekliyor?BKS Dijital Yazılım Teknolojileri Reklam ve organizasyon şirketimizde işe alınma sürecinde Profilini düzenlerken karşına çıkacak yönlendirmeler, başvuru yapabilmen için hangi alanları doldurman gerektiği konusunda sana yardımcı olacak.
Kişisel bilgilerini ve deneyimlerini aktarabileceğin alanlar ile bize kendini anlatmaktan çekinme.
Uzmanlık alanını belirle,iletişim numaranı bırak iletişime geçelim.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Bilişim/Bilgisayar

Freelance

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Malatya Bks Dijital Yazılım Bilişim Teknolojiler

Malatya Bks Dijital Yazılım Bilişim Teknolojiler İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.