İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kurumsal İletişim Ve Müşteri İlişkileri Uzmanı

İş TanımıYapı ve İnşaat sektöründe tecrübeli şirketlerimizde firmalarımızın müşteri ilişkilerini yönetebilecek firmamızın tanıtımı ve lansmanı konularında vizyoner ürettiğimiz projelerin müşteri teslimatlarından, satış sonrasında verilecek hizmetlere kadar tüm süreçlerin yönetimini sabır ve titizlikle yönetebilecek, firmanın halkla ilişkiler ve pazarlama departmanını hakettiği şekilde yürütebileceğine inanan yoğun iş temposuna hazırlıklı iletişim kabiliyeti yüksek diksiyonu düzgün dinamik ve enerji dolu ekip arkadaşına ihtiyaç duymaktayız.
İş tanımında zikredilen konuları hassasiyet ile yerine getirilebilecek ekip arkadaşlarından görevinin gerektirdiği,bilgisayar programlarına hakim,raporlama tekniklerini bilen,ingilizce ve arapça dillerinden en az birine hakim,Bizi bizden daha iyi tanıtabilecek,Yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.
Önemli gelişmelerden haberdar olmak için Huzzak Yapı’yı sosyal medyadan takip edin! Instagram
huzzakkurumsal Twitter
huzzakyapi YouTube
Huzzak Yapı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Başakşehir

İstanbul Huzzak Yapı

İstanbul Huzzak Yapı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.