İş ilanı Başvuru Bilgileri

Klima Teknisyeni

Yetkili Teknik Servisimize, Klimalarda tesisatmontajarıza işlemleri yapabilecek, Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, En az 2 yıl çalışma tecrübesine sahip, Ekip ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,VRV / VRF merkezi sistem klimalar konularında tecrübeli veya öğrenmeye istekli,Tercihen Avrupa yakasında oturan,Takım arkadaşları aramaktayız.
Çalışma gün ve saatleri Pazartesi Cumartesi Sabah
08
00 19
00Yemek Sgk Maaş Mesai ücreti

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Bakım/Onarım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Güngören

İstanbul Elit Klima

İstanbul Elit Klima İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.