İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yağ Fabrikasında Çalıştırılmak Üzere Üretim Elemanı, Makine, Kimya Veya Elektrik Teknikeri Aranmaktadır. Tercihen Mühendisler De Değerlendirilecektir.Olanaklar:Konaklama Talep Edenler İçin Konaklama Opsiyonumuz Bulunmaktadır.Yol, Sgk Verilmektedir.Mühendis Maaşı Verilecektir.Ek Mesai Ücretlidir.Vardiya Mevcuttur.(C.A.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Doktora
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 70000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Sorun çözme ve üretim takip edilecek. Üretim hakkında eğitim verilecektir. Vardiya şeklinde çalışma sağlanacaktır. Takip gerektiren ancak zor olmayan bir süreç mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çoraklar Mah. 5009 Sok. No:43 Aliağa İzmir / Türkiye
Yönetici Demet Akan
Demet@Akaninsaat.Com
905322984343.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.