İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kimya Öğretmeni

Optimum Başarı Eğitim Kurumları
25 yıllık eğitim öğretim tecrübesi ve bilgi birikimiyle birebir ders ve eğitim koçluğu hizmeti verecek şekilde kurulmuş, kısa sürede kurumsal kimliğe kavuşmuştur.
Bir öğretmen oluşumu ve kuruluşudur.
Kursumuza 2021/2022 Eğitim Öğretim yılında görevlendirilmek üzere
YKS sınav hazırlık gruplarında uzun yıllar çalışmışAlnında uzman olan,Öğretmenlik mesleğinin saygınlığına önem veren,ÖğrenciVeli ilişkileri güçlüKurum çalışma disiplinine sahip Kimya öğretmenleri aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Eğitim

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çankaya

Ankara Optimum Başarı Vip

Ankara Optimum Başarı Vip İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.