İş ilanı Başvuru Bilgileri

KFC Motor Kurye – İstanbul (Sarıyer)

İŞ TANIMI Faaliyetlerini “dünyayı besleyen lider şirket” vizyonu ışığında yürüten ve 135 ülkede, 44.
000’e yakın restoranla dünyanın en büyük restoran zincirlerinden biri olan KFC’nin parmak ısırtan lezzetlerini misafirlerimizle buluşturmak için
ulaşım gerektiren projelerimizde çalışacak Motorlu Kuryeler arıyoruz.
İstanbul Sarıyer’ de bulunan restoranlarımız için
Daha önce kurye sektöründe deneyimi olan,A2 motor ehliyetine sahip olan,Trafik kurallarına her zaman dikkat eden,Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyumlu, Güler yüzlü, dinamik ve çalışkan,Misafir memnuniyetine özen gösteren,Renkli, canlı, enerjik ve arkadaşça bir ortamda çalışmak isteyen,Fulltime veya Part time çalışabilecek sürücüler aramaktayız! Şirket hakkında daha detaylı bilgi için www.
kfcturkiye.
com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sarıyer

İstanbul KFC

İstanbul KFC İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.