İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kaynak Elemanı İş İlanı ; Telekomünikasyon Sektöründe Faaliyet Gösteren Şirketimiz Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere; Tercihen Meslek Lisesi Ve Meslek Yüksek Okullarının İlgili Bölümlerinden Mezun, Alanında En Az 1 Yıl Deneyimli, Kaynak Ekipmanlarını Kullanabilen, İş Güvenliği Kurallarına Uyum Sağlayan, İletişim Yeteneği Ve Beşerî İlişkileri Güçlü, Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayabilecek, Askerlik Hizmetini Tamamlamış İzmir’De İkamet Eden, Kaynakçı Takım Arkadaşı Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Erkek 20- -50 (17.06.2004 – 23.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İlgilenen adayların zehra.ekinci@yupanatech.com adresine cv’lerini iletmesi rica olunur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Beşyol Mah. Çavdar Sokak No:5 İzmir Bornova Bornova İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Zehra Dilara Ekinci
Zehra.Ekinci@Yupanatech.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.