İş ilanı Başvuru Bilgileri

Soğutma Sistemleri İmalatı Yapan Firmamız İçin; Deneyimli-Deneyimsiz Üretimde Çalışabilecek 18-50 Yaş Aralığında Erkek Kaynakçı Ustaları Alınacaktır. Başvuruda Bulunmak İsteyen Adayların İlanda Bulunan Başvur Butonuna Bastıktan Sonra 0533.378 85 48 Numaralı Telefondan Seçil Hanımdan Detaylı Bilgi Ve Randevu Almaları Gerekmektedir. Çalışma Günlerimiz Hafta 5 Gündür, 08:00-18:00 Çalışma Saatlerimizdir. Yemek Ve Servis Hizmeti Firmamız Tarafından Şağlanacaktır. Servis Hizmetinden Faydalanmayanlar İçin Yol Ücreti Ödenecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 18- -50 (6.07.2006 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Cad. No:42 Pınarbaşı İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Yönetici Seçil Hanım

905333788548.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.