İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız İçin; Saç Parçalarının Kaynak İle Birletirilmesini Yapabilecek 20-45 Yaş Aralığında 3 Erkek Personel Alınacaktır. Başvuruda Bulunmak İsteyen Adayların İlanda Bulunan Başvur Butonuna Bastıktan Sonra 0531.825 65 10 Veya 0554.627 07 77 Numaralı Telefondan Detaylı Bilgi Ve Randevu Almaları Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (5.07.2004 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Firmamızın maaşlarına ilave olarak aile ve çocuk yardımı ve devamsızlık yapmayan personellerimize devam primi ödenmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Osb Mahallesi İzmir Ankara Karayolu No: 285 Kemalpaşa İzmir / Türkiye
Yönetici Arzu Hanım

905318256510.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.