İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yazıbaşı-Torbalı’Da Araçüstü Ekipman İmalatı Yapan Firmamızda Çalışmak Üzere ; Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere Kaynakçı Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.. Vardiya Yoktur. Hafta Sonu Çalışma Olduğunda Mesai Ücreti Verilmektedir. İlanda Yer Alan Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 22- -40 (26.06.2002 – 28.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

*Tercihen Torbalı, Ayrancılar, Gaziemir,Karabağlar,Buca da ikamet eden, *Askerliğini yapmış veya tecilli *22-40 Yaş aralığında *İşine Bağlı,Disiplinli,Takım çalışmasına elverişli *Öğrenmeye açık

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekım Mah.304/1 Sok No:3 Yazıbaşı Torbalı İzmir / Türkiye
Nimet Hanım

902328539323.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.