İş ilanı Başvuru Bilgileri

İtob Osb’De Faaliyet Gösteren Ve Makine İmalatı Yapan Firmamızda İstihdam Edilmek Üzere, Makine Kabinlerinin Üretimini Ve Montaj Kaynağını Yapabilecek, Servis Güzergâhında İkamet Eden Gazaltı Kaynakçısı Alınacaktır. Servis Güzergâhı: Üçyol – Karabağlar – Gediz (Buca) – Gaziemir – Sarnıç – Menderes – Tekeli *İzmir İli Dışından Yapılan Ve Servis Güzergahı Dışında Kalan Başvurular Kabul Edilmeyecektir. Önemli Bilgi: Bilgi Almak Ve Olası İş Görüşmesi Planı İçin, Hafta İçi 08:00 – 17:00 Arası Fabrika Numaralarından Tarafımıza Ulaşabilirsiniz. Maaş Vb. Detaylar, Yüz Yüze Görüşmede Belirtilmektedir. Alınacak Personel Sayısı: 1

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ARANAN NİTELİKLER – Tercihen meslek lisesi mezunu, – Kaynak işlerinden anlayan ve altyapısı olan, – Gazaltı kaynağı yapabilen, – Tercihen elektrod kaynağından anlayan, – El aletlerine yatkın ve rahat kullanabilen, – İş devamlılığı olup uzun yıllar çalışabilecek, – Servis güzergâhında ikâmet eden (ÜÇYOL – KARABAĞLAR – GEDİZ (BUCA) – GAZİEMİR – SARNIÇ – MENDERES – TEKELİ) – Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar, istihdam edilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Organize Sanayi Bölgesi 10011 Sok No:6 Tekeli 35477 Menderes – İzmir / Türkiye Menderes İzmir / Türkiye
Gül Yılmaz

902327826644.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.