İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı ‘Da, Çeyrek Asırdır Taşıdığı Bilgi Birikimi Ve Teknolojik Alt Yapısı İle Paslanmaz Çelik, Tencere, Beyaz Eşya Ve Denizcilik Sektöründe, Müşteri Taleplerine Uygun Özel Ürünler Geliştirerek, Seri Üretim Yapan, Üretiminin %85’İni Ağırlıklı Avrupa Olmak Üzere İhraç Eden, Sektöründe Öncü Tasarım Ve Mühendislik Firmalarından Biridir. Firmamızın Kısıkköy’De Bulunan Marine Şubesine, Aşağıdaki Niteliklerde Takım Arkadaşımızı Arıyoruz.Paslanmaz Çelik Sac, Boru Ve Profil Malzemelerin Uygun Kaynak Metodunu Seçerek Kaynaklı İmalatlarını Yapmak, Kaynak Sonrası Tesviye, Pasivasyon Gibi Operasyonlara Da Destek Olarak Üretimin Planlandığı Şekilde Gerçekleşmesi İçin Sorumluluk Almak. Servis Güzergehı; Torbalı,Ayrancılar, Gaziemir, Buca. Vardiya Yok, Gerektiğinde Mesai Yapılmakta

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -45 (25.06.1999 – 27.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Meslek Lisesi ya da MYO mezunu, Paslanmaz çelik malzeme kaynağı konusunda konusun da en az 5 yıl deneyim sahibi, MIG-TIG kaynak yöntemlerini bilen ve üst seviyede uygulayabilen, Ölçü aletlerini kullanabilen,Teknik resim okuyabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan, Planlı ve titiz çalışma yetisine sahip ve takipçi olan, Mesleği konusunda kendini geliştirmeyi hedefleyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bahçelievler Mah. Sakarya Cad. No:9 Yazıbaşı Torbalı İzmir / Türkiye
Banu Hanım

902328537444.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.