İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kat Temizlik Görevlisi

Eski Foça’nın Ilıpınar köyünde bulunan butik otelimize otelin genel temizliğinden sorumlu kat temizlik görevlisi arayışımız bulunmaktadır.
 Yatılı kalabilecek,İşini sahiplenerek ve iyi yapan,2545 yaş aralığında BAYAN,Esnek çalışma saatlerinde ayak uydurabilecek,Ekip arkadaşlarıyla koordineli ve disiplinli çalışabilecek adayların başvuruda bulunması önemle rica olunur.
 

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Temizlik_x000d_

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Avrupa

İstanbul Geneli Myosotis Boutique Otel

İstanbul Geneli Myosotis Boutique Otel İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.