İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kat Hizmetleri Görevlisi / Room Maid

Yalovanın En büyük termal tesisi olacak, Terma City Yalova’nın vizyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Odaların standart düzeni, temizlik, oda, çamaşır temizlik ve değişimi ve yatak yapımından sorumludur.
 Hijyen ile ilgili şartlara göre hareket eder, tamirat gerektiren işler ile sorumluluğundaki alanın temizliğini takip eder, ve standartlarda belirtildiği şekli ile temizliği temin eder.
 Oda içindeki teknik problemleri ve tüm olağandışı gözlemlerini Kat Şefi’ne  bildirir.
 Oda donanımını kontrol eder, herhangi bir yırtık, sökük, kırılma, hasar ve kayıpları rapor eder.
 Kimyasalların kontrollü olarak takip edilmesini, yasal şartlara uygun olarak sevk edilmesi, depolanması ve kullanılmasında rol alır.
Kimyasal kaynaklı kirliliklerin azaltılması amaçlı kontroller ve araştırmalar neticesinde gerekli çalışmaları eksiksiz yerine getirir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Turizm – Otelcilik

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yalova Terma City Yalova

Yalova Terma City Yalova İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.