İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Açıklaması Kurulduğumuz Günden Bu Yana Çalışanlarımıza; İnsana Değer Veren Yaklaşım Göstermeye Ve Verdiğimiz Tüm Sözleri Yerine Getirmeye Devam Ediyoruz. Çalışanlarımızın Gelişimine Katkıda Bulunmak, Şirketimizin Vizyon, Misyon Ve Değerleri İle Örtüşen Objektif, Karşılıklı Saygı Ve Yardımlaşmaya Dayanan Huzurlu Bir Çalışma Ortamı Yaratmak Öncelikli Hedefimizdir. Görev Tanımı : Müşterileri Güler Yüz İle Karşılamak Ve Uğurlamak, Kasa Giriş Ve Çıkış İşlemlerini Gerçekleştirerek Takibini Sağlamak, Kasa Ve Çevresinin Düzenini Sağlamak, Ürün, Etiket Fiyatlarının Kasa Noktasında Kontrolünü Sağlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
15 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Doktora
Kadın 18- -40 (14.05.2006 – 16.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -40 (14.05.2006 – 16.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)

İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise mezunu, Perakende sektöründe kariyer yapmak hedefleyen, İletişim becerisi yüksek, müşteri memnuniyetine önem verebilecek, Kişisel bakım ve hijyene önem veren,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Avrupa Yakasında 33 Şubeden Uygun Lokasyona Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
Nuray Güler
İk@Bicen.Com.Tr
905350115312.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.