İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kasap Görevlisi / Beylikdüzü

İş AçıklamasıKim Market İstanbul Beylikdüzü Fabrikalar mağazamız için ‘Kasap Görevlisi’ pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.
İstenen Yetenek ve UzmanlıklarEn az İlköğretim mezunu,tercihen lise mezunu,Kasaplık konusunda tecrübeli veya bu alanda çalışmaya istekli,İnsan ilişkilerinde başarılı,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Ekip çalışmasına uyumlu,Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli,İnsan ilişkilerinde başarılı,Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,20 yaş ve üzerinde olan,Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beylikdüzü

İstanbul Kim Marketler Grubu

İstanbul Kim Marketler Grubu İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.