İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kasa Görevlisi

Kurulduğumuz günden bu yana çalışanlarımıza
insana değer veren yaklaşım göstermeye ve verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmeye devam ediyoruz.
Çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak, şirketimizin vizyon, misyon ve değerleri ile örtüşen objektif, karşılıklı saygı ve yardımlaşmaya dayanan huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak öncelikli hedefimizdir.
Beylikdüzü, Bakırköy ve Küçükçekmece bölgesinde ki mağazalarımızda görev alacak ‘Kasa Görevlileri’ aramaktayız.
.
GÖREV TANIMI
Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak, Kasa giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirerek takibini sağlamak, Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak, Ürün, etiket fiyatlarının kasa noktasında kontrolünü sağlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Biçen Gıda

İstanbul Biçen Gıda İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.