İş ilanı Başvuru Bilgileri

Karşıt İnceleme Tutanak Personeli

Beylikdüzünde bulunan Yeminli Mali Müşavirlik Ofisimizde KDV iade departmanında istihdam edilmek üzere lise mevzunu veya açık öğretim fakültesinde okuyan karşıt inceleme tutanaklarını yapacak personel ihtiyacımız vardır.
Aranan nitelikler
Avrupa Yakasında İkamet eden,Ehliyeti olan,Microsoft Office programlarını bilen,Hem sahada hem ofiste çalışacak Karşıt İnceleme Tutanağı hakkında bilgi sahibi olan personel arayışımız vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beylikdüzü

İstanbul Yeminli Mali Müşavir Kadir Koyuncu

İstanbul Yeminli Mali Müşavir Kadir Koyuncu İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.