İş ilanı Başvuru Bilgileri

KARGO TAKİP GÖREVLİSİ – ZÜMRÜTEVLER ACENTE

Yurtiçi Kargo Zümrütevler şubemize Kargo Takip Görevlisi pozisyonunda değerlendirilmek üzere,En az lise mezunu,Bay Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,Bilgisayar kullanımına hakimMALTEPE çevresinde ikamet edenÇalışma arkadaşları arıyoruz.
İş Tanımı
Gelen müşterilerin karşılanmasını sağlamak,Gelengiden kargo bilgilerinin eksiksiz sistem girişlerini gerçekleştirerek faturasını oluşturmak,Her türlü evrakın talimatlara uygun şekilde dosyalanmasını ve muhafaza edilmesini sağlamak.
Sosyal Haklar
Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye, PrimLÜTFEN 09
00 16
00 SAATLERİ ARASINDA AŞAĞIDAKİ NUMARAYLA İRTİBATA GEÇİNİZ.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Maltepe

İstanbul Yurtiçi Kargo Servisi

İstanbul Yurtiçi Kargo Servisi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.