İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kargo Dağıtım Elemanı/Beyoğlu Bölgesi

Yurtiçi Kargo İstanbul Boğaziçi Bölge Müdürlüğü’ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere
Beyoğlu ve çevresine ulaşım problemi olmayan,En az ilköğretim mezunu,Ekip çalışmasında başarılı, iletişim yeteneği güçlü,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,45 yaşını aşmamış,’Yaya Kurye’ pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
İş TanımıKargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak,Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak,Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek,Sosyal Haklar, Yemek, Yol Yardımı, İkramiye, Prim.
Görüşmeler Yurtiçi Kargo Boğaziçi Bölge Müdürlüğü’nde yapılmaktadır.
Görüşme Adresi
Esentepe Mah.
Dergiler Sk.
No
8 Şişli/İstanbulGörüşme saatleri ise 09
0012
30 ile 13
3017
00 arasıdır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beyoğlu

İstanbul Yurtiçi Kargo Servisi

İstanbul Yurtiçi Kargo Servisi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.