İş ilanı Başvuru Bilgileri

Alüminyum Sektöründe Faaliyet Gösteren Tekirdağ Ergene İlçesindeki Firmamız İçin Aşağıdaki Niteliklere Sahip “Kantar Görevlisi” Arayışımız Bulunmaktadır. · 25- 40 Yaş Arası, · En Az Lise Mezunu · Tecrübeli – Tecrübesiz · Tercihen Alu Data Programını Kullanmayı Bilen · Tercihen Forklift Kullanabilen · Giriş Ve Çıkış Yapan Araçların Tartımının Yapılması · Verilerin Sisteme Girilmesi · Servis Güzergahlarımız: Çorlu, Velimeşe , Yanıkağıl, Kızılpınar, Veliköy, Çerkezköy, Kapaklı, · Sosyal İmkanlarımız: Maaş İkramiyesi, Erzak Çeki, Yılbaşı Paketi, Kırtasiye Yardımı, Bayramlarda İkramiye, Servis Ve Yemek .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Erkek 25- -40 (20.06.1999 – 22.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Alüminyum sektöründe faaliyet gösteren Tekirdağ Ergene ilçesindeki firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip “Kantar Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır. · 25- 40 yaş arası, · En az lise mezunu · Tecrübeli – tecrübesiz · Tercihen Alu Data programını kullanmayı bilen · Tercihen forklift kullanabilen · Giriş ve çıkış yapan araçların tartımının yapılması · Verilerin sisteme girilmesi · Servis güzergahlarımız: Çorlu, Velimeşe , Yanıkağıl, Kızılpınar, Veliköy, Çerkezköy, Kapaklı, · Sosyal imkanlarımız: Maaş ikramiyesi, erzak çeki, yılbaşı paketi, kırtasiye yardımı, bayramlarda İkramiye, servis ve yemek .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Velimeşe Mah Kandil Sk No: 7 Ergene/Tekirdağ Ergene Tekirdağ / Türkiye
İnsan Kaynakları Özkan Uçan

905374011515.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.