İş ilanı Başvuru Bilgileri

En Az Lise Mezunu *Çiğli – Karşıyaka Bölgesinde İkamet Eden *25-45 Yaş Aralığında *Sorumluluk Alabilen *Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek *İnsan İlişkileri Kuvvetli *Diksiyonu Düzgün *Ekip Çalışmasına Yatkın *Detaylı Ve Titiz Çalışıp İş Takibi Yapabilen *Depo İçi Raf Düzeninin Sağlanması *Ürün Kabul Ve Sevkiyatları Yönetebilecek *Stok Takibi Yapabilen *Daha Önceden Tecrübesi Olan *Askerliğini Tamamlamış *Bay Eleman Not: Başvurular Fabrikaya Gelip, Cv Doldurularak Yapılacaktır. Muhasebe@Cosmolive.Com.Tr Adresine De Cv İletebilirsiniz. (B.U)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -45 (5.07.1999 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aosb Mahallesi M.Kemal Atatürk Blv No:8 Çiğli İzmir / Türkiye
Cansu Türüdü
Muhasebe@Cosmolive.Com.Tr
902325033262.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.