İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sürekli Araç Çıkartan Bir Firma Değiliz. Haftada Bazen 2 Tam Gün, Bazen 3 Yarım Gün, Bazen Hiç Çıkış Olmamaktadır. *Haftalık Rut Planı Oluşturulduğunda, Verilen Listelerdeki Ürünlerin Temini İçin Gerek Kamyonet, Gerek Doblo Uzun Şase İle Ürün Teminini Gerçekleştirecek. Kullandığı Araçları Kendi Araçları Gibi Benimseyerek, Temizlik Ve Takibini Yapacak Bir Personel Arayışımız Bulunmaktadır. Aracın Sürekli Dışarıda Olması Gibi Bir Durum Söz Konusu Olmadığından, Kalan Zamanlarda, Depo Düzenini Sağlaması Ve Üretime Yardım Etmesi Beklenmektedir. Servis Güzergahı, Bayraklı (Çaymahallesi – Manavkuyu) – Bornova (Merkez – Ento) – Çamdibi – Kamil Tunca Cad. – Kestane Durağı Çalışma Saatleri, 07:30 – 17:00 Olup, Cumartesi – Pazar Çalışma Yoktur. ****Kemalpaşa’Ya Ve Ulucak İçerisine Servis İmkanımız Yoktur.***

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması Firmamızda görevlendirilmek üzere ayadığımız özellikler; *Kamyonet kullanabilen, *SRC Belgeli *Gıda Çarşısı ve izmiri bilen adres sıkıntısı olmayan *Eli takım tutmaya yatkın, dışarı çıkmadığı zaman üretime yardım edebilecek. *Depo yerleşimi ve düzeni sağlayabilecek erkek personel arayışımız mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Osb 78 Sok. No:3 Kemalpaşa İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu İpek Güven
Muhasebe@Hasgaranti.Com.Tr
902328771054.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.