İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Bünyesideki Kamyon Ve Kamyonet Sınıfı Araçlarla Yakın Mesafe Sevkiyatta Çalışacak Şoför Arıyoruz. Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 08:30-18:00 Cumartesi: 08:30-16:00 Yemek Ahçı Ve Şirkette Mutfağımız Var Günlük Yemek Çıkıyor.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -50 (11.06.1999 – 14.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 25000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 27500 TL

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Yük taşımaya uygun SRC belgeleri Takografa uygun ehliyet Psikoteknik belgesi

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Saray Mah. Sanayi Cad.No:40/A Ümraniye/İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
Derkan Özkan
Mail@Ozkandemircelik.Com
905337789702.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.